Forbrugerpanel

Hvem vandt?
 

Hvem vandt?

Vi takker for din deltagelse i undersøgelsen: Oprindelsesland og Suppe

Følgende blev udtrukket:

Marianne Ritzau - Aarhus
Lasse Koldkjær - Østbirk
Kirsten Eriksen - Jægerspris



Vi takker for din deltagelse i undersøgelsen: Majskylling, Olivenolie og Indkøbsvaner

Følgende blev udtrukket:
Ulla Dahrup - Køge
Morten Kolstrup - Frederiksberg
Jannie Mikkelsen - Aalborg Ø
Peder Andreassen - Stoholm
Maria Vinter - Horsens

Vi takker for din deltagelse i undersøgelsen: Vurdering af hel kylling

Følgende blev udtrukket:
Susi Alsfelt - Charlottenlund
Julie Jørgensen - Tilst
Laura Sonne - Vallensbæk
Dorthe Milling Stjernholm - Sønderborg
Else Marie Højgaard - Holstebro
Ragnhild Birgitte Jensen - Odense C
June Jørgensen - Lystrup
Lola Schack - Bramming
Majken Valentinsen - Ringe
Kirsten Thomsen - Esbjerg
Søren Peter Sørensen - Randers C
Lone Andersen - Varde
Betina Christensen - Klemensker
Solveig Elnegaard - Højslev
Lynn Klein - Glostrup
Eva Wanzenried - Løgstrup
Danielle Löwenstein - Odense SØ


Vi takker for din deltagelse i undersøgelsen: Grill og anvendelse af mobil

Følgende blev udtrukket:
Torben Borg - Odense SV
Kristina Hindkær - Holstebro
Lotte Vinge - Aarhus C
Palle Lind Nielsen - Skive
Susanne Eskildsen - Holstebro


Vi takker for deltagelsen i undersøgelsen: Panerede og stegte produkter

Følgende blev udtrukket:
Morten Larsen - Haslev
Pia Lundorf - Herning
Stefan Laursen - Hedensted
Tine Vinstrup - Havndal
Torben Sørensen - Roskilde
Rune Jensen - Svenstrup
Terje Larsen - Kristinehamn
Lone Andersen - Varde
Tina Lis Lauridsen - Slagelse
Gitte Jørgensen - Vallensbæk
Peter Pagh - Næstved
Majken Valentinsen - Ringe
Sinisa Zivkovic - Maribo
Pia Viuf - Ringsted
Per Bech - Nykøbing Mors
Sarah Youssef - Sorø


Vi takker for din deltagelse i undersøgelsen: QR-koder

Følgende blev udtrukket:
Pia Lundorf - Herning
Gitte Larsen - Vanløse
Uffe Koch - Allerød
Bonnie Henriksen - Brøndby
Jens Juhl - Græsted

Vi takker for jeres deltagelse i undersøgelsen: Nemme løsninger.

Følgende blev udtrukket:
Vicky Bindzus - Bolderslev
Margot Jesen - Pandrup
Elisabet Solvang - Vargön Sverige
Anette Christensen - Skovlunde
Nina Vase - Nyborg
Connie Koch Nielsen - Kbh S
Charlotte Møller From - Them
Marianne Thomsen - Aalborg
Heidi Daniels - Struer
Louise Møller Pedersen- Skive
Lissi Mortensen - Rønne
Eli Bisgaard - Dragør
Klaus Wolff - Roskilde
Lars Lund Hansen - Ulstrup
Annette Yde Soinjoki - Thisted
Mira Newermann Møller - Ølstykke
Anna Nielsen - Grenaa
Pernille Rosenstand - Hørsholm
Pia Joohansen - Esbjerg
Mona Larsen - Gråsten
Mijo Jelic - Søborg